O nas

Jesteśmy jednym z głównych w Polsce producentów akcesoriów dachowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo urządzenia zabezpieczające przed osuwaniem się śniegu, takie jak śniegołapy dachowe i rozbijacze do śniegu a także narzędzia do bezpiecznego przemieszczania się po dachu - ławy kominiarskie, stopnie kominiarskie i inne akcesoria dachowe.

Na rynku działamy od 1987 roku. Od tego czasu nieustannie dbamy o rozwój i udoskonalanie naszych produktów i usług, dzięki czemu cieszymy się rosnącym zaufaniem klientów z całego kraju. Firma systematycznie się rozbudowuje, posiadamy obecnie dwa zakłady: produkcyjny w Czechowicach-Dziedzicach oraz magazyn z lakiernią proszkową w Pszczynie. Dbamy o bezpieczeństwo - nasze produkty spełniają wszelkie wymagania techniczne, co potwierdza aktualizowana na bieżąco aprobata techniczna uzyskana w 2010 roku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą akcesoriów dachowych i do kontaktu z nami! Mamy nadzieję, że już wkrótce dołączycie Państwo do grona naszych klientów.